Torebki Wittchen na sezon jesień-zima 2014/2015

W sezonie jesień-zima 2014/2015 firma Wittchen kolekcję torebek podzieliła na dwie. Jedna jest kolekcją Young, a druga Elegance, ponieważ wiadomo, że każdy wybierze inny model torebki w zależności od między innymi wieku, wykonywanego zawodu, wykształcenia, a również potrzeb.

Ta pierwsza kierowana jest do osób młodszych. W tej kolekcji można odnaleźć wiele oryginalnych i bardzo ciekawych modeli toreb. Między innymi możemy zdobyć torebki, które w bardzo ładny i modny sposób łączą akcenty, które są metaliczne wraz z połyskliwą fakturą, która jest niezwykle oryginalna. Takie torebki doskonale sprawdzają się właśnie u młodych osób, dlatego nazwa tej części kolekcji jest jak najbardziej trafiona. Znajdują się w niej różne modele, ponieważ są zarówno te mniejsze jak i większe. Większość spośród nich posiada długi pasek, ponieważ jest to ulubiony styl wśród młodych ludzi, ponieważ jest niezwykle wygodny.
34-4-001-4L-m

Lakierowana torebka z serii torebek klasycznych

35-4-565-1-m

Jeden ze skórzanych modeli torebek Wittchen

Druga kolekcja Elegance kierowana jest dla kobiet eleganckich, dystyngowanych. W niej zdecydowanie dominujące są torebki bardziej tradycyjne. Najczęściej spotykane kolory torebek to: bordowy, brązowy, czarny, granatowy oraz również wszelkie odcienie szarego. Faktury skór nie zawsze są tradycyjne, ponieważ bywają także takie typowo oryginalne. W tej kolekcji też zdarzają się modele zawierające detale metaliczne, ponieważ są one niezwykle modne w tym sezonie. Istnieje również inna linia Signature. W tej linii torebek odnajdziemy, chociaż trochę koloru. Ta kolekcja torebek wyróżnia się tym, że posiada monogram. Zawiera on absolutnie wszystkie elementy znajdujące się w logotypie marki, czyli są to herb z inicjałami założyciela oraz prezesa firmy to jest: Jędrzeja Rafała Wittchen, lwy, które mają za zadanie bronić, koronę, a także „W”, które symbolizuje oczywiście pierwszą literę nazwy producenta torebek.

79-4Y-828-G-m

Torebka z serii Young w cenie 219 złotych

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest właśnie to, że firma ta dzieli swoje torebki na dwie różne kategorie, ponieważ wtedy każdy ma już zawężony wybór i wie, w której spośród kategorii szybciej odnajdzie taką torebkę, która spełni jego oczekiwania oraz potrzeby, gdyż torebka musi być nie tylko ładna, ale również musi spełniać wszelkie wymagania klientki.