Torebki Wittchen w Lidlu za 249 złotych

lidl-wittchen-249zl-2-78Torebki marki Wittchen będą dostępne w bardzo okazyjnych cenach  w sieci sklepów Lidl. Łowczynie okazji mogą zakupić elegancką torebkę za 249 złotych!

Już 4-5 października w sklepach Lidl będzie można zakupić modne torebki Wittchen.  W ofercie znajdą się niezwykle atrakcyjne modele torebek miejskich o dużej pojemności. Proste, szykowane, klasyczne czyli idealne do noszenia na co dzień. Do tego każdy z fasonów będzie dostępny w kilku kolorach. To doskonała okazja, aby kupić piękną, elegancką torebkę w dobrej cenie.
W sprzedaży pojawi się kilka fasonów torebek w doskonałych cenach, bo już za 249 zł.

Osoby, które zdecydują się na pójście do sklepu, muszą liczyć  się z tym, że torebki rozejdą się jak świeże bułeczki tuż po otwarciu sklepu. Zainteresowanie torebkami z pewnością będzie ogromne tak jak w trakcie poprzedniej promocji Lidla we współpracy z Wittchen. Ostatnia promocja torebek Wittchen w Lidlu spowodowała wiele negatywnych głosów, gdyż torebek bardzo szybko zabrakło.

Promocja jest o tyle ciekawa, że trudno znaleźć torebki marki Wittchen w tak niskiej cenie. Wittchen to polska marka oferująca torebki najwyższej jakości. Ostatnio marka wprowadziła nieco tańszą linię Young.

Dla tych, którym nie uda się zakupić torebki w niskiej cenie, polecamy zajrzeć na stronę sklepu Wittchen do zakładki Outlet w poszukiwaniu ciekawych akcesoriów w najniższej cenie. Innym rozwiązaniem jest odwiedzenie stacjonarnego outletu Wittchen, gdzie można zakupić torebki w okazyjnej cenie.

 UPDATE: Torebki Wittchen w Lidlu cieszyły się dużym powodzeniem. Obecnie raczej nie ma co liczyć na znalezienie torebki w sklepie, jednak wiele modeli pojawiło się na aukcjach internetowych – w serwisie allegro oraz olx. Teraz za torebkę z Lidla zapłacimy minimum 300 złotych. Niektórzy posiadają w sprzedaży nawet kilka torebek tej marki. Jak się okazuje po raz kolejny „nie ma sposobu na Polaków”, którzy wszędzie zwęszą interes skuszeni obietnicą łatwego zarobku.

Promocja rozpoczyna się w sobotę.

lidl-wittchen-6

lidl-wittchen-4