Torebki Hermes Birkin

Hermès Birkin Bag

Jeśli marzysz o torebce Hermes Birkin, będziesz musiała trochę poczekać po zapisaniu się na długą listę miłośniczek tego niezwykłego modelu. Ceny tej torebki zaczynają się od 14  tysięcy złotych, ale i tak co roku znajduje się tysiące chętnych kobiet, które marzą o kultowej torebce. Torebka to nie tylko wydatek, ale także inwestycja, ponieważ można ją sprzedać i nieco zarobić.

Torebka Hermes Birkin jest prostą, klasyczną torebką dostępna w wielu wymiarach i kolorach. Jej ogromną zaletą jest ogromna staranności i jakość wykonania. Warto wiedzieć, że najdroższe są modele w mniejszych rozmiarach, a najmniej zapłacimy za torebkę podróżną.

Hermes Birkin wziął swój początek od niezwykłego spotkania w samolocie, które stało się inspiracją dla dyrektora Hermes. Spotkał on Jane Birkin, która opowiadziała mu jak powinna wyglądać idealna torebka dla aktywnej kobiety.

Torebka jest symbolem luksusu. Każdy nabywca otrzymuje torebkę w pięknym pudełku zawinięta w bibułę, chroniącą torebkę przez zniszczenie. Podobno Victoria Beckham  posiada w swojej garderobie ponad 100 torebek Hermes Birkin. Taka ilość torebek to doskonała inwestycja pieniędzy, gdyż torebki Birkin nasze zostaną przedmiotem pożądania.

Torebka Hermes Birkin

Torebki te są ręcznie wykonywane we Francji. Wykonana z różnych materiałów, dostępna w wielu kolorach posiada detale ze złota lub platyny. Torbeka dostępna jest w kilku rozmiarach: 25, 30, 35 i 40 centymetrów.

Rozmiary torebek:
Hermes 25 Birkin: 25 x 20 x 13 in cm (W x H x D)
Hermes 30 Birkin: 30 x 22 x 16 in cm (W x H x D)
Hermes 35 Birkin: 35 x 25 x 18 in cm (W x H x D)
Hermes 40 Birkin: 40 x 30 x 21 in cm (W x H x D)

hermes-birkin-bag