Torebki Céline Boston

celine_bag

Celine Boston to wspaniała torebka miejska, która od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Zmieszczą się w niej wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, a jej doskonały design zachwyci najbardziej wymagające kobiety. Każda wielbicielka modnych torebek z pewnością rozważała zakup tego modelu, choć cena może wywołać ból głowy.

Pierwszy model tej torebki został zaprezentowany w 2010 roku. Do dziś Celine Boston dostępna się w setkach wariatów kolorystycznych oraz wielu rozmiarach. Aby kupić torebkę, należy wpisać się na listę oczekujących. Ten model torebki posiadają największe gwiazdy z całego świata, które są widywane z torebką w ręku. Czasem to właśnie torebka Celine Boston stanowi element stylizacji najbardziej przekuwający uwagę fotografów i wielbicieli. Nie trudno się dziwić, bowiem torebka ta posiada niezapomniany kształt.

Dom mody Celine powstał w 1945 roku we Francji. Co ciekawe, początkowo marka zajmowała się szyciem butów dla dzieci, zaś z czasem zaczęła produkować damskie dodatki.

Warto wiedzieć, że pierwszym dyrektorem kreatywnym był Michael Kors, który postawił na modne akcesoria. Michael Kors projektował dla marki Celine od 2004 roku. Po odejściu Michaela Kora kolekcje marki były chłodne przyjmowane. W 2008 do Celine dołączyła Phoebe Philo jako dyrektorka kreatywna. Marka zaczęła odnosić wiele sukcesy.

 

Torebka Celine dostępna jest w sklepie Vitkac w Warszawie.

Cena torebki zaczyna się od 9 000 złotych.