Torebki Batycki

 

logoW firmie Batycki projektantką jest pani Bożena Batycka, dla której w projektach najważniejsze są prostota i klasyka. Harmonia i jakość wykonania ma podkreślać elegancję.

 

p9184299czar_copy Udało się jej zdobyć tym serca kobiet nie tylko w Polsce, lecz również w Nowym Jorku oraz Londynie. Ważne jest to, że modele torebek wyrażają styl projektantek. Torebki są klasyczne, ale wykonywane z niezwykłą dbałością o wszelkie szczegóły oraz niepowtarzalność. W tym sezonie torebki tej firmy są produkowane w większości ze skóry wytłaczanej. Modele są w klasycznych odcieniach, czyli przede wszystkim dominujące są brązy, czernie oraz beże. Znaczna większość spośród nich jest błyszcząca i niezwykle elegancka. Pozornie można by powiedzieć, że torebki te nie wyróżniają się niczym szczególnym, ponieważ są zwykłe, klasyczne. Jednak po przyjrzeniu się im dokładniej możemy zauważyć, że tak naprawdę są one wyjątkowe, ponieważ doskonale spełniają oczekiwanie projektantki, gdyż przy tej pozornej prostocie wyróżniają się elegancją i stylem. W tym sezonie bardzo dużo spośród modeli posiada charakterystyczne długie usztywniane rączki, które są nieproporcjonalne do samej torebki. W każdej z nich pałąkowate rączki pozwalają na to, aby torebkę założyć na ramię. W projektach pani Bożeny Batyckiej zdecydowanie łatwiej odnajdą się kobiety, które nie potrzebują szczególnie dużych torebek, ponieważ jest naprawdę niewiele modeli pakownych. Zdecydowana większość to torebki niskie, a długie ze sztywnej skóry.

p2122628bl_copy

 

Oczywiście włożymy w nie te najpotrzebniejsze przedmioty takie jak pomadka, błyszczyk do ust, portfel, telefon komórkowy czy też inne. Jednak zdecydowanie trudniej będzie odnaleźć model torebki Batycki, który mieściłby przykładowo akta, dokumenty czy też laptopa, bądź notebooka. Oczywiście, gdy się uprzemy i będziemy bardzo intensywnie poszukiwać znajdzie się taki model, ale nie jest to najpopularniejszy rozmiar w tej firmie. Mimo tego, że te torebki są bardzo modne i eleganckie, a więc tradycyjne to urzekają one swoją prostotą i jakością wykonania.