Torebka Fendi Baguette

8BR600-D16-F0ZC4-f
To z pewnością jedna z najpopularniejszych torebek Fendi – po raz pierwszy została zaprezentowana w 1997 roku. Łatwo odgadnąć, że nazwa tej torebki pochodzi od francuskiej kruchej bułki.  Dzięki swoim niewielkim wymiarom oraz ogromnie liczbie wzorów i kolorów zyskała fanki na całym świecie. Wiele kobiet kolekcjonuje modele tej torebki, wydając fortunę na unikalny model torebki Fendi.

Na stronie Fendi istnieje specjalna podstrona baguette.fendi.com, która gromadzi wszystkie informacje o tej popularnej torebce, a także prezentuje zdjęcia największych gwiazd noszących Baguette zarówno na co dzień jak i na wielkie gale. Z pewnością Fendi Baguette to doskonała torebka wieczorowa. Dzięki ogromnej liczbie kolorów i wzorów można ją dobrać do niemalże każdej kreacji.

Olivia-Palermo-wearing-FENDI-fur-and-handbag

Zdjęcie ze strony fendi.com

Istnieje ponad 1000 wersji torebki Fendi. W 2012 roku z okazji piętnastej rocznicy stworzenia tego modelu, został wydany album prezentujący wiele wcieleń tej torebki. Torebkę można nabyć w butikach Fendi. Ceny torebki zaczynają się od 1 570 dolarów osiągając kwoty powyżej 7 000 dolarów.

jpeg_3-650x650

Jedno z wcieleń torebki Fendi Baguette

Torebka Fenfi Baguette ma następujące wymiary: 6 cali wysokości, 11 cali długości oraz 2 cale szerokości.