Top Torebki: Torebka Céline Boston

Celine-Leopard-Boston-Bag

Kształt tej torebki zachwycił miliony kobiet na całym świecie. Torebka Céline Boston to model nie tylko poręczny i wygodny, ale także klasycznie piękny. Po prostu zachwyca!  Z racji swojej pakowności i eleganckiego wzornictwa torebka Céline cieszy się taką popularnością, że są na nią długie zapisy. W kolejce do zakupu torebki trzeba czekać nawet kilka lat. Céline Boston podbiła serca celebrytek, modelek  i zwykłych kobiet, które cenią luksusowe torebki.

Model torebki Céline Boston zrobił furorę wśród celebrytek, miłośniczek dobrego stylu i blogerek z zachodu. W naszym kraju pozostaje na razie w sferze marzeń przeciętnej kobiety. Jednak dla nieco zamożniejszych klientek to na pewno idealny wybór. Wytrzymała, pakowana i bardzo stylowa torebka.

Dlaczego warto mieć torebkę Céline

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem torebki Céline, oto kilka argumentów, które ułatwią Ci podjęcie decyzji o zakupie tej luksusowej torebki.

Przede wszystkim torebki Céline o kształcie trapezu są bardzo często kopiowane przez innych projektantów. Wielu z nich kopiuje kształt, wielkość i proporcje torebki Céline, ponieważ wiedzą, że torebka Céline jest obiektem pożądania milionów kobiet na całym świecie. Phoebe Philo, dyrektor kreatywna marki Céline pracowała niegdyś dla Chloe, gdzie uczyła się od najlepszych projektantów. Teraz jest jedną z najlepszych projektantek luksusowych akcesoriów.

Torebki Céline są zawsze dopracowane w każdym calu, zwracając na siebie uwagę doskonale zaprojektowanymi detalami. Torebki tej marki nigdy nie eksponują swojej nazwy. Możemy na nich znaleźć jedynie zapisany mały drukiem metaliczny napis Céline, który nie jest główną ozdobą torebki. Jednocześnie sprawiają, że każda stylizacja nabiera stylu. Torebki te wyglądają świetnie, zarówno na zewnątrz jak i w środku. Każda warstwa tych torebek została doskonale zaprojektowana i wykończona. Wnętrze torebki prezentuje się tak samo dobrze jak jej zewnętrzna warstwa. Do tego Céline z sezonu na sezon staje się coraz popularniejszy, nie tracąc zainteresowania krytyków mody.

Torebka widoczna na głównym zdjęciu to Torebka Céline Boston z kolekcji na wiosnę 2014! Model Boston jest dostępny w wielu kolorach i materiałach.

Ile kosztuje torebka Céline Boston?

W Polsce kupimy ją za kwotę 6 600 zł.

Gdzie kupić torebkę Céline Boston?

Sprawdź koniecznie sklepy takie jak VitkAc, Wolf.

Znasz inne miejsce, gdzie można kupić torebkę Céline Boston? Podziel się w komentarzu.