Top Torebki: Louis Vuitton Speedy

louis-vuitton-speedy-30-monogram-canvas-handbags--M41108_PM2_Front viewTorebka Speedy od Louis Vuitton to jedna z najbardziej rozpoznawalnych torebek na świecie. Trudno uwierzyć, że słynny model torebki Luis Vuitton był początkowo (lata 30) przeznaczony do noszenia butelki szampana. Wzór z inicjałami LV na czekoladowym tle zaprojektował Georges Vuitton, a sam projekt powstał w kolebce mody czyli w Paryżu.

Model torebki ozdobiony monogramem marki był uwielbiany przez Audrey Hepburn, która często zabierała ze sobą ulubioną torebkę. To sprawiało, że torebka stała się obiektem pożądania setek kobiet, które uwielbiały Hepburn. Do dziś posiadaczki tej torebki mogą być pewne, że mają unikatową rzecz, która nigdy nie wyjdzie z mody.

W ofercie domu mody Luis Vuitton oprócz klasycznego modelu Speedy z monogramem LV znajdziemy wiele ciekawych modeli ozdobionych w fantazyjne wzory. To dobra wiadomość dla wszystkich kobiet, które nie przepadają za dużymi logami.  Do tego torebka dostępna jest obecnie w czterech rozmiarach, dzięki czemu bez trudności można wybrać torebkę idealną dla siebie.

Najbardziej uniwersalny model to Louis Vuitton Speedy Bag Speedy 30, średniej wielkości torebka, w której zmieszczą się wszystkie niezbędne drobiazgi. I choć torebka Speedy zmieniła swój wygląd na przestrzeni lat, to nadal zachwyca jakością. Do tego ten model torebki pasuje do każdej stylizacji.

Torebka Louis Vuitton Speedy w porównaniu na przykład do torebki Birkin, której ceny zaczynają się od 12 000 jest dostępna już od 1500 złotych w przypadku najmniejszego rozmiaru. Zakup takiej torebki to świetna inwestycja.