Ponadczasowe torebki damskie

Wiele z nas lubi kupować torebki, jednak zwykle nabywamy je w sieciówkach. Kiedy kupujemy torebkę liczy się dla nas nie tylko cena, ale także modny wygląd. Takie torebki niestety rzadko przetrwają rok, do tego przestają być modne i wymagają zastąpienia ich kolejną torebką, która skończy tak sam jak jej poprzedniczka.

Warto pomyśleć o zakupie torebki wysokiej jakości, która będzie ponadczasowa i posłuży na długie lata. Coraz częściej na pokazach widuje się torebki o standardowym kształcie, w stonowanym kolorze, które przetrwają nawet największe zawirowania i przewroty w modzie i będą wyglądały doskonale zarówno w pracy jak i w teatrze.

Znalezienie idealnej torebki nie musi być drogą przez mękę. Jeśli stać nas na luksus, możemy zdecydować się model od projektantów: Miu Miu, Saint Laurent, Givenchy czy Gucci, którzy oferują doskonałe wizualnie i praktyczne modele klasycznych torebek. Cena torebek tych marek wynosi powyżej 5 000 złotych, jednak jest to inwestycja na lata. Taka torebka wiele przetrwa i będzie długo cieszyła oko, a także na pewno wywoływała zazdrość koleżanek ;). Dobrym pomysłem jest zakup klasycznej torebki w kształcie trapezu, z poręcznym uchwytem i w kolorach pasujących do wielu stylizacji.

Oto list klasycznych torebek, o których marzy wiele kobiet na całym świecie:

Miu Miu Bow to torebka niepozorna i bardzo dziewczęca, a jej cena wynosi ponad 6 000 zł.

182881_in_pp
Chanel 2.55 została zaprojektowana przez Coco Chanel, a koszt takiej torebki od 8 000 złotych.
Saint Laurent Cabas Y leather tote to torebka idealna na co dzień, kosztuje około 6 000 złotych.
Celine Boston to model bardzo popularny wśród celebrytek, stylistek i blogerek zza granicy, cena modelu wynosi ponad 6 000 złotych.

Jak widać ceny torebek są bardzo wysokie jak na polską kieszeń, jednak torebki kupione od projektantów to doskonała inwestycja i rzecz, którą pokochamy i będzie nosiły latami.