Pięć zasad dobrego stylu według ikon mody

Jak wyglądać stylowo, nie wydając fortuny. Poznaj pięć prostych wskazówek, które sprawią, że zawsze będzie wyglądać stylowo.
1. Less is more to zasada, której matką chrzestną jest wspaniała i niezapomniana Audrey Hepburn. Jej proste, stonowane kreacje zachwycają i inspirują do dziś. Znana na całym świecie aktorka zamiast nosić pełne przepychu kreacje wybierała balerinki, proste spodnie oraz bluzki w marynarskie wzory. Warto uczyć się od niej stylu.

2. Noś duże okulary przeciwsłoneczne jak Jackie Kennedy. Jej stroje często dopełniały duże okulary, które zyskały nawet miano Jackie O sunglasses.

3. Zainwestuj w porządne, stylowe dodatki. Elegancka, solidna torebka to podstawa każdej kreacji. Warto wydać na torebkę więcej, kupić wytrzymały skórzany pasek i dobrze wykonane buty.

4. Dodaj sobie blasku na szczególne okazje. Błyszczące kolory to dobry pomysł na wieczorne wyjście. Od czasu do czasu pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zamiast małej czarnej postaw na złote lub srebrne elementy stroju. Jeśli nie gustujesz w tych kolorach, odkryj ramiona, które zawsze wyglądają kusząco niezależnie od wielkości.

5. Stawiaj na swoje atuty. Każda świadoma swoich zalet kobieta, powinna zrobić wszystko, aby zostały one zauważone. Tak robiła Marilyn Monroe, która podkreśla swoją talię osy!