Gdzie kupić torebkę Michaela Korsa

Torebki Michaela Korsa mimo wysokiej ceny cieszą się sporym zainteresowaniem. Noszą je celebrytki, blogerki oraz kobiety sukcesu. Piękne wykonane, skórzane torebki ze znanym logiem to marzenie każdej modnej kobiety, która śledzi trendy.

Znany projektant Michael Kors na początku zajmował się projektowanie odzieży, a następnie rozszerzył swoją ofertę o akcesoria. W naszym kraju początkowo dużą popularnością cieszyły się zegarki Michael Kors, a obecnie coraz częściej spotkać można modele torebki Michaela Korsa. Noszą ją nowoczesne kobiety, które cenią wysokiej jakości akcesoria.

michael-by-michael-kors-black-selmaMichael Kors Selma

Modele torebek Michaela Korsa:

  • Torebka Jet Set Travel Tote to torebka na ramię, która nie posiadała zamka. Bardzo popularna jest torebka skóry saffiano, która została wykonana ze skóry odpornej na zadrapania.
  • Jet Set Multifunction Tote to torebka, która ma nieco prostokątny kształt.
  • Hamilton to torebka do noszenia w ręku, która można także przewiesić na ramieniu dzięki długiemu paskowi.

Na blogach pojawiły się wpisy, które prezentują stan torebki Michael Kors Hamilton po kilkunastu miesiącach noszenia. Torebki nie uszkodziły się, ani nie przetarły, ale straciły swój kształt z powodu naturalnego zmiekania naturalnej skóry. Twarda i kształtna torebka straciła swój kształt i nie prezentuje się tak dobrze jak na sklepowej półce w momencie zakupu.

 

Jeśli jednak nadal interesuje Cię zakup torebki Michaela Korsa możesz ją nabyć w kilku sklepach, które sprzedają towar do Polski. To sprawdzone adresy internetowe takie jak  Sarenza, Zalando. Sklepy nie są polskie, ale dostarczają zamówienia na teren naszego kraju. Można im zaufać. Oprócz tego nabędziemy torebkę w galeriach handlowych: Galeria Krakowska, Galeria Mokotów.