Kultowe torebki z imieniem

GraceKelly1956

Niemalże wszystki kultowe torebki świata posiadają swoje patronki. Jedną z pierwszych torebek, która zyskała miano po gwieździe, byla torebka Hermes. To właśnie modelem tej marki księżna Monako zasłoniła swój brzuch przed dziennikarzami, kiedy była w ciąży. Do dziś torebka Hermes nazywa się Kelly Bag i osiąga ogromne sumy na elitarnych aukcjach. 

Hermes Kelly Bag to nie jedyny model francuskiego domu mody, który zdobył popularność dzięki nazwisku gwiazdy. Torebka Hermes Birkin także ma swoją patronkę. Jest nią Jane Birkin, gwiazda i żona Serge’a Gainsbourga.

Hermès Birkin Bag

Hermes Birkin na cześć francuskiej gwiazdy

Na cześć Księżnej Diany zaprojektowana została torebka Lady Dior. To pikowany model wykonany z najwyższej jakości jagnięciej skóry w kolorze beżowym. Księżna wizytująca we Francji otrzymała torebkę w prezencie od żonyprezydenta Chiraca.

CAL44550_M05U_V1_Z

Lady Dior dedykowana księżnej Dianie

Kolejne torebki, których nazwa wiąże się z postaciami świata mody i show biznesu, to modne torebki Mullberry: Alexa Chung oraz Cara Delevigne, torebka LV dedykowana Sofii Coppoli, Lana Del Rey, Gucci The Bouvier Bag, Gucci Bardot Bag… Każdy z tych modeli kosztuje majątek i jest doskonałą inwestycją, ponieważ ceny ekskluzywnych torebek rosną z roku na rok.

Pozostaje pytanie, która gwiazda otrzyma torebkę ze swoim imieniem?