Alexander Wang dla H&M 2014

45188727vd_12_n_f

Alexander Wang to jeden z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich projektnatów. Pomimo młodego wieku został dyrektorem domu mody Balenciaga. Ostatnio ten niezwykle kreatywny projektant stworzył kolekcję ubrań dla H&M, która będzie dostępna w sklepach na całym świecie od 6 listopada. 

Alexander Wang to także twórca kultowej torebki. Podbił serca miłośniczek pięknych torebek modelem Rocco. Torebka ta posiada nabijaną ćwiekami podstawę, co sprawia, że niepozorna czarna torebka zyskła rockowego pazura. W mgnieniu oka torebka zdobyła uznanie wiebicielek mody. To właśnie ten wielkomiejski charakter projektów Wanga sprawia, że jego kolekcje są tak pożądane. Inne hity od Wanga to kaszmirowa czapka, ciepłe kardigany z zaokrąglonym dołem oraz luźne parki. Jak sami mówi projektant jego ubrania mają służyć na co dzień.

45188727VD_12_n_d

Kolekcja H&M i Wanga będzie dostępna od 6 listopada w wybranych sklepach marki. Z pewnością dostępna będzie w Galerii Krakowskiej oraz w jednej z galerii w stolicy. Warto wybrać się na zakupy znacznie wcześniej. Niestety szansa zakupienia rzeczy tej kolekcji graniczy z cudem.

45188727VD_12_n_e

Rocco kosztuje około 2 000 złotych. Do nabycia w sklepie online Wanga.